BOYABAT KAYMAKAMLIĞINDAN KOVİT-19 DENETİMLERİ

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Nihat Aydın ve İlçe Sağlık Müdürü Dr, Uğur İnebeyli ile birlikte 16 Eylül 2020 Çarşamba günü Boyabat ilçemizde Kovit-19 virüsü tedbirleri kapsamında mevcut olan ve halen uygulanmakta olan tedbirleri yerinde incelemek ve görmek için denetlemelerde bulundu.
Boyabat ilçe girişi ve çıkışlarında oluşturulan uygulama noktalarını gezerek; buralarda görevi bulunan kolluk kuvvetlerinden bilgi aldı. Denetimler sırasında araç sürücüleri ve diğer yolculara Kovit-19 Virüsü tedbirleri kapsamında kurallara uyulması yönünde tavsiyelerde bulundu.
Heyet daha sonra ilçe merkezine geçerek Orta Çarşı, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki işletmeler, umuma açık yerleri ile park ve bahçeleri yaya ve motorize olarak dolaştı. Denetlemelerin bundan böylede kesintisiz süreceğini belirten Kaymakam Çetin,; “Kovit-19 salgınının yayılmasının önlenmesi için yapılan çalışmalar sadece Kaymakamlık nezdinde kolluk kuvvetleri ve sağlık çalışanlarının çabaları ile değil; bu salgın tüm Boyabat halkınında gayretleriyle önlenebilir. Lütfen hepimizin sağlığı için maske, sosyal mesafe ve hijyene önem verelim, sizin sağlığınız ve hayatınız bizim için çok değerli.” dedi.
Haber: Davut KOÇYİĞİT – EZGİ FM

1200

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.