DURAĞAN’A TOZLU GELİYOR!

Durağan’a 106. dönem kaymakamlık kursunu tamamlayan Ahmet Tozlu Kaymakam olarak atandı. Tozlu’nun bu gün ya da yarın görevine başlaması bekleniyor.
Sinop ili Durağan ilçe kaymakamlığına atandan Ahmet Tozlu; 1985 yılında Samsun’da doğdu. Gümüşhane Kocayokuş köyünden olan Toızlu 2006 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2010-2017 yılları arasında Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığında Planlama Uzmanı olarak görev yaptı.
2016-2018 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı bünyesinde görev yapan Tozlu;

2014-2016 yılları arasında Bakanlar Kurulu kontenjanıyla gönderildiği Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey Eyaletinde Rutgers Üniversitesi’nde “The Usability of Financial Incentives As Motivators in Performance-based Evaluation Systems for Public Employees: A Sample from Turkey” adlı teziyle kamu yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı.
Tozlu’nun; Ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde kamu yönetimi, kamu personeli ve çalışma hayatına dair konularda yayımlanmış Türkçe ve yabancı dilde makaleleri bulunuyor.
Evli ve bir çocuk babası olan Tozlu; İngilizce ve İspanyolca biliyor.

12014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.